Post image

Eesti epeenaised tegid MK-satelliitturniiridel puhta töö!

Eesti epeenaistel on nüüdseks hooaja avavõistlused peetud ja tulemused on suurepärased – kõigil osaletud MK-satelliitturniiridel saavutati kaksikvõit, lisaks kaks kolmandat kohta. Kokku teeb see 12st võimalikust medalist 8 – kolm kulda, kolm hõbedat ja kaks pronksi.

22. septembril Rootsis Stockholmis toimunud turniiril tõusis poodiumi kõige kõrgemale astmele Erika Kirpu, teise koha saavutas Katrina Lehis. Kirpu võidunumbrid finaalis olid 15:10. Kolmanda koha teenis Nelli Differt.

Vasakult: Lehis, Kirpu, De Marchi, Differt. Foto: Swedish Fencing

Stockholmi turniiri esinelik:

1. Erika Kirpu EST
2. Katrina Lehis EST
3. Nelli Differt EST
3. Eleonora De Marchi ITA

102 osalejat.

Tulemused

Erika Kirpu võidutses ka 28. septembril Soomes Turus peetud võistlusel. Eestlannad hõivasid ka teise ja kolmanda koha. Finaalis oli Kirpu torgetega 15:10 parem Julia Beljajevast. Pronksise autasu teenis Irina Embrich.

Vasakult: Beljajeva, Kirpu, Embrich, Linde. Foto: Fencing Finland

Turu turniiri esinelik:

1. Erika Kirpu EST
2. Julia Beljajeva EST
3. Irina Embrich EST
4. Asa Linde SWE

68 osalejat.

Tulemused

12. oktoobril Horvaatias Splitis peetud turniiril saavutasid eestlannad kaksikvõidu – finaalis alistas Nelli Differt tulemusega 15:14 kaasmaalanna Kristina Kuuse. Võistlejate nimekiri oli muljetavaldav. Teiste seas tegid kaasa nii 2017.a. maailmameister venelanna Tatiana Gudkova kui 2018.a. maailmameistriks kroonitud itaallanna Mara Navarria.

Vasakult: Kuusk, Differt, Kolobova, Soldatova. Foto: Helen Nelis-Naukas

Spliti turniiri esinelik:

1. Nelli Differt EST
2. Kristina Kuusk EST
3. Anastasia Soldatova RUS
3. Violetta Kolobova RUS

144 osalejat.

Tulemused

 

Tahad näha kuidas läheb meie epeenaistel kodusel Tallinna Mõõgal? Osta pilet juba täna ja tule aita Eesti epeenaistel võidelda Tokyo OM-pääsme eest!

OSTA PILET