Post image

Algas piletimüük

Kõigil spordisõpradel on nüüd võimalus osta pileteid 1.-3. novembrini Kalevi Spordihallis peetavale Tallinna Mõõga vehklemisturniirile.

Tänavu 50. juubelit tähistav turniir on ühtlasi ka Tokyo olümpiamängude kvalifikatsiooniturniir, kus Eesti epeenaiskonnal on võimalus teha kodupubliku ees suur samm OM-pääsme suunas.

Juubeliturniiril saab näha varasemate aastatega võrreldes mitmeid tehnilisi uuendusi, mis aitavad pealtvaatajatel võistlust paremini ja arusaadavamalt jälgida. Lisaks on võimalik kohapeal uudistada mininäitust, mis võtab kokku turniiri rikkaliku ajaloo. Samuti saab näha vehklemisvarustuse ja aparatuuri arengut läbi aastate, võrrelda kaasaegset ajalooliste eksponaatidega.

Eesti epeenaised on aastate jooksul korduvalt spordipublikut mitmete tiitlivõistluste medalitega rõõmustanud ja kuuluvad favoriitide hulka ka tänavusel turniiril. 50. Tallinna Mõõgal astub võistlustulle 20 Maarjamaa sportlast.

Kalevi Spordihalli on oodatud igas vanuses spordihuvilised. Tegemist on suurepärase võimalusega vahetult kaasa elada Eesti naisvehklejate võitlustele tippkonkurentsis. Kohal on kogu naiste epee maailma paremik – oodata on ligi 300 sportlast 50 riigist.

Laupäeval, 2. novembril selgub Kalevi Spordihallis MK-etapi individuaalturniiri võitja, 3. novembril naiskonnavõistluse võitja. Individuaalselt asub Tallinna Mõõga tiitlit kaitsma lõuna-korealanna Hyojung Jung, võistkondlikult Venemaa.

1. novembril, mil peetakse individuaalvõistluse eelringid, on kõigile sissepääs tasuta. Soodushinnaga piletid 2. ja 3. novembril peetavale põhiturniirile on eelmüügist saadaval Piletilevi internetipoes ja müügipunktides. 2-päeva pileti hind on 10 eurot, soodushind õpilastele ja tudengitele 5 €. Igale piletile lisandub Piletilevi teenustasu vastavalt müügikanalile.

Piletid saab osta SIIT

Tule mõõgale ja saa osa suurest vehklemispeost! Aitame üheskoos Eesti epeenaised Tokyo olümpiale!