Peasponsor
Facebook Instagram
Pealtvaatajale

Pealtvaatajale

1.-3. novembrini toimub järjekorras 50. Tallinna Mõõga vehklemisturniir, mis toob Kalevi Spordihalli naiste epee maailma paremiku – oodata on ligi 300 sportlast 50 riigist. Kolmel võistluspäeval saab näha tuliseid ja emotsiooniderohkeid heitlusi kogu maailma paremiku osavõtul.

2014.a. Tallinna Mõõga turniir. Foto: Siim Semiskar/ERR

Eesti epeenaised on aastate jooksul korduvalt spordipublikut mitmete tiitlivõistluste medalitega rõõmustanud ja kuuluvad favoriitide hulka ka tänavusel turniiril. 50. Tallinna Mõõgal astub võistlustulle 20 Maarjamaa sportlast. Tallinna Mõõga turniir on üks viiest maailmakarikasarja etapist ning tänavune turniir on ühtlasi ka Tokyo olümpiamängude kvalifikatsioonivõistlus, kus Eesti epeenaiskonnal on võimalus kodupubliku ees teha suur samm Tokyo pääsme suunas.

Kalevi Spordihalli on oodatud igas vanuses spordihuvilised. Tegemist on suurepärase võimalusega vahetult kaasa elada Eesti naisvehklejate võitlustele tippkonkurentsis. Lisaks on võimalik kohapeal uudistada mininäitust, mis võtab kokku turniiri rikkaliku ajaloo. Samuti saab näha vehklemisvarustuse ja aparatuuri arengut läbi aastate, võrrelda kaasaegset ajalooliste eksponaatidega.

Mis on vehklemine ja kuidas seda pealtvaatajana paremini jälgida, saad teada siit – VEHKLEMISE ABC

Tule mõõgale ja saa osa suurest vehklemispeost! Aitame üheskoos Eesti epeenaised Tokyo olümpiale!

Osta pilet SIIT